Нью-Йоркський тиждень моди осінь-зима 2022-2023 вже минув, а Інститут кольору Pantone традиційно зробив висновки про головні барви сезону. Ця інформація дає нашій компанії ULTRA LEATHER змогу ретранслювати вам, які відтінки шкіри будуть найбажанішими в образах поціновувачів моди найближчим часом.

Базові кольори

Якщо ви є виробником шкіряних виробів або плануєте пошити собі стильну шкіряну обновку, неодмінно треба знати спектр базових кольорів. Як стверджують у Pantone, для цьогорічної осені та майбутньої зими маст-хевом є такі відтінки:

  • Арктичний вовк. Так названо молочно-білий колір. У каталозі він має характеристику «м’яко притінений». Він відрізняється від білосніжного легким візуальним натяком на тепло, тож бездоганно пасує осінньо-зимовим аутфітам.
  • Осінній блонд. Таке найменування отримав теплий кремовий тон, що нагадує колір ряжанки.
  • Точений камінь. Являє собою холодний сірий, я якому поєдналися простота та ефектність.
  • Полярна ніч. Якщо ви одразу подумали про Полярне сяйво, ця асоціація є хибною, бо відтінок вирізняється своєю темрявою. Він є майже чорним.
  • Карамельна кава. Дуже осіння назва для модного представника палітри на сезон холодів. Приємний оку карамельно-коричневий колір поєднуватиметься з різними відтінками в образі.
  • Оливка в мартіні. Складний для опису, але такий гарний на вигляд колір легко візуалізувати, промовивши його назву. Тон являє собою гармонію зеленого, бежевого та коричневого.

Натуральну шкіру можна пофарбувати у будь-який колір. Якщо вас цікавлять найактуальніші компоненти спектра, зв’яжіться з нами будь-яким зручним шляхом.

Трендові кольори шкіри для яскравих акцентів

Щоб зробити зовнішній вигляд помітнішим, до нього додають виразних елементів. Якщо ви плануєте виготовлення яскравих модних аксесуарів, наприклад, ременів, зверніть увагу на наступні кольори:

  • Амазонка — колір зелених джунглів, які обрамляють найдовшу річку у світі.
  • Рожево-фіолетовий — передбачуваний тренд, бо вироби з матеріалів такого кольору вже можна було побачити на подіумах. Дуже привабливий тон, особливо для тих, хто не є фанатом просто рожевого.
  • Лавовий водоспад — яскравий помаранчево-червоний складний відтінок. Пасуватиме багатьом та зробить образ ефектним.

Якщо хочете шити чудові повсякденні аксесуари, візьміть до уваги, що ми маємо дня них відповідну шкіру. Матеріал доступний до оптового замовлення.