Якщо для пошиття одягу, взуття чи аксесуарів вам потрібен природний матеріал неймовірної м’якості, варто звернути увагу на вет-блю. Це напівфабрикат, отриманий шляхом хромового дублення. Шкіру позбавляють ворсу, піддають дубленню, а потім віджимають, проте не висушують.

У результаті виходить сировина з легким блакитним тоном. Вона є цілковито сухою, але, якщо провести по поверхні рукою, можна відчути незначний холодок — ефект вогкості.

Ціна товару залежить від того, який шар шкіри було взято для його виготовлення. З лицьової частини отримується найякісніша сировина. Середній шар йде на виробництво велюру й замші. Нижній — на промислові потреби.

Переваги заготовок wet-blue

Напівфабрикат wet-blue стає своєрідною заготовкою матеріалу для майбутнього виробу. Сировина має цілий перелік гідних особливостей:

  • Легкість фарбування.
  • Приємна м’якість та еластичність.
  • Висока міцність.
  • Середня товщина.
  • Бездоганні характеристики для створення взуття та галантерейних товарів, зумовлені високою температурою зварювання.
  • Прийнятна вартість.

«Сира» шкіра забезпечує легкість подальшого процесу обробки, є універсальною для пошиття різних виробів. Саме тому багато хто з наших клієнтів здійснює оптову закупівлю цієї продукції.

Чому саме wet-blue від компанії ULTRA LEATHER?

Ми застосовуємо новітнє італійське устаткування та приділяємо особливу увагу складу засобів для обробки шкіри. Наша компанія здійснила вибір на користь сертифікованих безпечних та надефективних речовин, які не лише дозволяють пропонувати покупцеві чималий асортимент продукції, а й піклуються про її екологічність. Наш матеріал можна брати для виготовлення таких виробів, як:

  • Куртки.
  • Взуття: босоніжки, мокасини, демісезонні черевики.
  • Аксесуари: чохли, ремені.

Команда нашої компанії ULTRA LEATHER ретельно дбає про те, щоб напівфабрикат wet-blue зберігався у належних умовах: за правильного температурного режиму та допустимого рівня вологості. Саме тому ви можете бути впевненими у високій якості матеріалу.

Ми тримаємо ціну товару доступною, а особливо прийнятною вона виявляється для гуртових покупців. Все більше людей надають перевагу шкіряним речам, бо вони зносостійкі та наділені особливою естетикою. Популярність сировини не лише не згасає, а й зростає. Тією ж мірою люди більше цікавляться матеріалом вет-блю — ідеальною базою під задумані речі.