Є різні критерії, за якими визначається якість галантерейної шкіри. Коли натуральний матеріал відповідає кожному з них, автор шкіряного виробу може сміливо високо оцінювати свою роботу.

Виготовлення шкіри полягає у великій кількості етапів та технічних тонкощів, дотримуватись яких — в інтересах кожного сумлінного виробника. Наша компанія ULTRA LEATHER пропонує якісну галантерейну шкіру та залюбки ділиться з вами тим, на що обов’язково треба звернути увагу при виборі.

Особливості поверхні

Спершу споживач звертає увагу саме на зовнішній вигляд шкіряного виробу. Тож першою вимогою є рівномірне забарвлення. За способом фарбування сировина може бути таких типів:

  1. Барабанне. Здійснюється у великих барабанах та дозволяє досягти вищої якості профарбовування.
  2. Покривне. Додатковий етап. Окрім барабанного фарбування, шкіра піддається покриванню барвником на спеціальному обладнанні.

Також дуже важливою вимогою є чіткість та рівномірність малюнку нарізної шкіри. Це матеріал, отриманий у результаті обробки гладкої шкіри шляхом пресування плитами та штампами.

Натуральний матеріал, лицьову сторону якого оброблено нарізним малюнком, зазвичай простіше кроїти. Це зумовлено тим, що завдяки нанесеному візерунку дрібні дефекти шкіри вдається приховати.

Якою має бути фінішна обробка?

Апретурна плівка галантерейної шкіри не має характеризуватися липкістю та ламкістю. Апретури — це клас спеціалізованих рідин, що застосовуються для фінальної обробки матеріалу. Засіб може наноситися на поверхню заготівлі чи вже готового продукту.

Рідина висихає та утворює тонкий глянцевий або матовий шар — таку собі плівку. Рідина може бути з пігментом або без. Якщо апретура кольорова, за тоном вона має бути такою ж, як природний колір оброблюваної шкіри.