Виробництво шкіри — це процес, націлений на якість і довговічність. Ці переваги якнайкраще продемонстровані в нашій продукції. ULTRA LEATHER — лідер в сфері шкіряного виробництва в Україні, тому що пропонує високу якість матеріалів.

Компанія існує вже більше 20 років і за цей час перетворилась на найбільше шкіряне підприємство повного циклу. Пропонуємо співпрацю у виробництві продукції на всіх етапах: від отримання сирої телячої шкіри до випуску готових матеріалів. У нас якісні умови роботи — дбаємо про комфорт кожного та всього колективу в цiлому.

ULTRA LEATHER — це не лише найбільший завод, але й популярний інтернет-магазин

Наші клієнти можуть ознайомитись з широким асортиментом зразків товару і придбати шкіру в інтернет-магазині ULTRA LEATHER за цінами виробника. Тому нам потрібні досвідчені співробітники в сфері інтернет-торгівлі. Яскраві фото і детальні описи кожної позиції у каталозі, звісно, привертають увагу і дозволяють швидко обрати товар, а ціни на продукцію майже всю роботу виконують самостійно, але люди, які зроблять з користувача сайту постійного клієнта найбільшого інтернет-магазину України по продажу шкіри ULTRA LEATHER нам дуже потрiбнi.

Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатись про актуальні вакансії за контактним номером. Ми чекаємо на вас в ULTRA LEATHER!