Шкіра для ременів виготовляється зі шкур великої рогатої худоби, а сам матеріал відрізняється міцністю, гнучкістю і довговічністю. На сайті компанії ULTRA LEATHER представлений широкий асортимент ремінної шкіри за доступними цінами. Тут ви знайдете найпопулярніші кольори шкіри ВРХ.

Ремінна шкіра називається ще «сідельна» або «шорна». З давніх давен її використовували для того, щоб робити кінську збрую, сідла і всілякі деталі кінської упряжі. Термін «шорна» зберігся і до сьогодення.

Технологія виробництва і переваги ремінної шкіри

Виготовлення ремінної шкіри в Україні, як і в усьому світі, відбувається приблизно однаково. Її виробляють зі шкіри великої рогатої худоби, саме тому спочатку вона груба і погано тягнеться. Щоб надати їй необхідної гнучкості використовується «рамна сушка» – це технологія, в процесі якої шкіру розтягують на спеціальних рамах, де вона рівномірно сохне і не стягується, залишаючись еластичною. Після цього вона вже не боїться повторних перегинів і тертя. Основними перевагами і характеристиками ремінної шкіри є:

 • висока міцність,
 • мала розтяжність,
 • гнучкість,
 • товщина 3,5 + мм.

В процесі виробництва використовується італійське обладнання і європейські матеріали для обробки, саме тому вся продукція з гарантією якості. Більше 50% товару йде на експорт. З компанією співпрацюють багато європейських країн.

Вироби з ремінної шкіри важкі у виробництві, але довговічні в експлуатації. Аксесуари з неї носяться чимало років і з часом не втрачають презентабельного вигляду. Тому вона унікальна в своєму роді. Вироби з такого матеріалу можуть зберігати форму без каркасу, що є незаперечною перевагою серед інших видів шкіри.

Характеристика артикулів шкіри для виготовлення ременів

Наша компанія виробляє різні види ремінної шкіри на будь-який смак. У нас ви можете замовити високоякісні матеріали наступних артикулів:

1

Ремінний ціляк

Матеріал має матову, гладку поверхню без тиснення. Шкіра товщиною близько 3,5 мм. Підходить для пошиття щільних ременів або нашийників для тварин.

2

Ремінний чепрак

Досить товстий матеріал (3,5+ мм). Поверхня гладка, матова. Підходить для виготовлення щільних ремінних виробів.

3

Спилок / нубук

Відмінна особливість матеріалу – оксамитова поверхня. Шкіра тонка, пластична. Підходить для пошиття тонких або дизайнерських ременів.

4

Флотар

Даний матеріал має красиву природню поверхню, яка не потребує декорування. Часто саме він є верхнім шаром ременя на якому зображений гарний візерунок. Компанія пропонує шкіру даного артикулу в широкій кольоровій гамі.

Якщо ви ще не зробили свій вибір – пропонуємо консультацію стосовно шкіри для ременів

  Шкіряний ремінь та інші вироби

  Шкіряні ремені користуються популярністю як серед чоловіків, так і жінок, а різноманітність моделей дозволяє підібрати цей аксесуар для будь-якого одягу: штанів, спідниць, суконь. Професійні шкіряні майстри та початківці можуть купити в Києві ремінну шкіру у представників компанії ULTRA LEATHER. Наша компанія пропонує широкий асортимент.

  Цей артикул можна використовувати як для виробництва ременів зі шкіри, так і для:

  • військового спорядження,
  • ділової шкіргалантереї,
  • виробів hand-made,
  • спортивного інвентарю,
  • гаманців,
  • нашийників для тварин,
  • валіз

  Вітчизняним виробникам не тільки вигідно, але й зручно купувати ремінну шкіру в Україні, оскільки доставка потребує небагато часу, а ціна на неї дуже приємна. Якість скаже сама за себе, адже натуральна шкіра – зносостійкий та міцний матеріал.

   Вигідні умови покупки шкіри
   для ременів оптом

   Компанія ULTRA LEATHER пропонує придбати ремінну шкіру оптом за доступною ціною. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором і простежать за своєчасним і точним виконанням замовлення.

   Компанія ULTRA LEATHER займається виробництвом шкіри в Україні і за час своєї діяльності встигла завоювати визнання не тільки на вітчизняному, але й на міжнародному ринку.

   Щоб придбати шкіру для виготовлення ременів, необхідно ознайомитись з асортиментом на сайті та підібрати те, що вам до вподоби. Далі вам потрібно заповнити форму заявки або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Підприємство може запропонувати широкий вибір артикулів, що відрізняються один від одного малюнком, параметрами, тисненням. Якщо вам буде складно зробити правильний вибір, звертайтесь до наших кваліфікованих фахівців.