Бонусна політика для нових та постійних клієнтів

Наша компанія існує на ринку вже більше 20 років, і за цей час ми встигли стати найбільшим в Україні шкіряним виробництвом повного циклу. Ми контролюємо виготовлення продукції на кожному етапі і застосовуємо для цього високотехнологічне італійське обладнання.

У нашому магазині шкіри ви знайдете такі різновиди матеріалів:

 • галантерейна шкіра,
 • замша та велюр,
 • взуттєва шкіра,
 • ремінна шкіра.

При покупці натуральної шкіри в магазині ULTRA LEATHER ви працюєте напряму з виробником, без посередників і третіх осіб, тому ціни на матеріали у нас найвигідніші на ринку.

Розпродажі та акції

Ми регулярно влаштовуємо різні акції для своїх клієнтів. Наприклад, у вас є гарна можливість придбати натуральну шкіру з розпродажу. Щоб бути в курсі всіх акційних пропозицій, підпишіться на нашу поштову розсилку або залишайтеся з нами на зв’язку в соціальних мережах.

Розпродаж шкіри в нашому інтернет-магазині проводиться в період щорічного поновлення колекції, і ви можете придбати матеріали преміальної якості з привабливими знижками. Розпродаж натуральної шкіри також проводиться і в наших філіях, які знаходяться у всіх великих містах України. Програма знижок може поширюватися на різні акційні товари. Дізнавайтесь подробиці у менеджерів ULTRA LEATHER.

  Система лояльності

  Постійні клієнти можуть придбати у нас шкіру і отримати додаткові бонуси при оформленні замовлення. Знижка надається усім новим клієнтам за умови 100% передоплати, а також постійним покупцям при відсутності боргу за попередні замовлення. Бонусна система поширюється і на покупку шкіри в магазинах нашої мережі. Ви можете особисто оцінити якість товару та його зовнішній вигляд, і вже після цього оформити замовлення.

  -3%

  При купівлі до 50 метрів

  -5%

  При замовленні від 50 до 400 метрів

  -8%

  Купуючи понад 400 метрів

  * знижка можлива лише за умови повної передоплати

  Отримуйте знижки і беріть участь в програмах лояльності для постійних клієнтів!

  Вигідні пропозиції для бізнес-партнерів

  Наша компанія запрошує до постійної співпраці підприємців, які займаються виробництвом в сфері шкіряної продукції. Якщо ви стаєте нашим бізнес-партнером, то отримуєте цілий ряд вигідних переваг:

  – регулярні і своєчасні поставки матеріалів;
  – можливість замовлення шкіри за зразком;
  – вигідну вартість при оформленні оптових замовлень; – можливість сплатити в розстрочку на індивідуальних умовах.

  Ми з радістю допоможемо вашому бізнесу стати лідером українського ринку!