Всі популярні питання і відповіді в цьому розділі

У цьому розділі легко знайти відповіді на всі запитання й дізнатись багато корисної інформації про те, що таке шкіра, якою вона буває та як її придбати. Якщо ви не можете визначитись з вибором продукції або вам потрібна допомога, звертайтесь до нас. Ми розповімо все про шкіру та проконсультуємо вас задля заощадження вашого часу, коштів та правильного вибору товару, що відповідатиме усім вашим вимогам.

Компанія ULTRA LEATHER – надійний партнер. Ми створюємо оптимальні умови для співпраці та індивідуально підходимо до кожного покупця. Саме тому вже більше 20 років ми співпрацюємо з українськими та закордонними виробниками.

Питання, що виникають найчастіше

Який у вас асортимент?

Компанія ULTRA LEATHER пропонує широкий асортимент шкіри для виробництва найрізноманітнішої продукції. У нас ви можете придбати: шкіру галантерейну, взуттєву, ремінну, напівфабрикат wet-blue, спилок та велюр.

Як виробляються шкіряні матеріали?

Наша компанія – єдине в Україні шкіряне виробництво повного циклу. Ми використовуємо якісну телячу шкіру, яку обробляємо за допомогою безпечних речовин. Наше виробництво цілком безпечне для навколишнього середовища.

Які терміни виготовлення?

Базові зразки шкіри ми виготовляємо за 2-4 тижні, вони завжди є в наявності на складі. Також ми можемо зробити шкіру за вашим індивідуальним замовленням.

Як можна оплатити товар?

Ви маєте можливість внести 100% передоплату або розрахуватися готівкою з кур’єром. Для постійних клієнтів існує також оплата в розстрочку. А взагалі ми приймаємо будь-які види оплати: готівкою та безготівковим розрахунком.

Чи є доставка?

По Києву, Броварах, Харкову, Дніпру, Львову та Одесі ми доставляємо товари кур’єром безпосередньо з наших фірмових точок продажу. Доставка в інші регіони України або Європи здійснюється за допомогою транспортних компаній.

Чи бувають знижки або бонусні програми?

Якщо ви оформлюєте оптове замовлення, або хочете співпрацювати з нами на постійній основі – ми готові запропонувати вам гнучку систему знижок. Для постійних клієнтів у нас також існує бонус лояльності, який може досягати 8% від загальної суми замовлення. Щоб дізнатися деталі, телефонуйте нашим менеджерам.

Не знайшли відповідь на своє питання? Задайте його нашому менеджеру