ULTRA LEATHER — провідний виробник шкіри в Україні з 1995 року

Натуральна шкіра – це матеріал для створення якісного і довговічного взуття та аксесуарів. Саме тому вона має попит на світовому ринку. Компанія ULTRA LEATHER з 1995 року стала великим холдингом, який має в своєму розпорядженні сучасні виробничі підприємства з італійським обладнанням.

Продукція компанії – це найміцніша шкіра з відмінними естетичними якостями. Після виробничого циклу велика частина продукції відправляється на експорт в країни Європи. Частина шкіряних товарів залишається в Україні. Тут їх купують великі виробничі компанії. ULTRA LEATHER працює з оптовими закупниками.

Переваги компанії ULTRA LEATHER

Завдяки оптимізації виробничого циклу і партнерським зв’язкам компанія постійно розширює зону свого впливу. Крім цього, є ряд і інших переваг ULTRA LEATHER:

02
Вигідні ціни

Гнучка політика ціноутворення.

2 (1)
Широкий асортимент

Широкий модельний ряд. Ми робимо декілька видів шкіри і десятки артикулів.

noroot (1)
Сучасна обробка

Використання безпечних, високоефективних засобів для обробки сировини.

011
Передові технології

Використання італійських технологій та обладнання. Ми перейняли досвід провідних країн в галузі вичинки шкіри і зробили продукцію доступною для українських партнерів.

Ще трохи переваг

Натуральна шкіра – це джерело натхнення для створення нових дизайнерських концепцій. Виділяють близько 18 основних видів шкіри. Деякі з них популярні в сучасній модній індустрії, інші – використовуються для виготовлення збруї, етнічних нарядів та інших специфічних предметів. Наш асортимент дозволяє виконати будь-яку забаганку в подальшому виробництві шкіряної продукції.

ULTRA LEATHER – вітчизняний виробник шкіри, який має представництва в Азії та країнах Євросоюзу. Відповідальні платники податків, які створюють нові робочі місця, покращуючи економіку країни, при цьому зберігаючи практичні та естетичні якості продукції, що випускається. Велика частина виробленої сировини відправляється на експорт. Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете забезпечити своє виробництво якісною натуральною шкірою. Зверніться до наших консультантів, і ми зробимо вам вигідну комерційну пропозицію.