Натуральна шкіра для взуття – це турбота про комфорт і здоров'я споживача

Незважаючи на величезну кількість різноманітних синтетичних матеріалів, натуральна шкіра для взуття – розумна інвестиція, що повністю виправдовує себе. Шкіряне взуття не втрачає своєї популярності донині. Його унікальність вже не зводиться до банальної довговічності та зручності. У той час як синтетичні матеріали згубно впливають на організм. Кожен виріб тепер можна зробити неповторним завдяки фактурним особливостям, притаманним різним видам шкіри.

Для пошиття взуття з натуральної шкіри компанія ULTRA LEATHER пропонує найкращі матеріали оптом за вигідними цінами. Ми виробляємо високоякісну взуттєву шкіру різних видів: широкий асортимент фактур та кольорової гами за міжнародною системою PANTONE.

Багатий асортимент ULTRA LEATHER

Для кожного виду взуття знайдеться свій артикул шкіри. У нашому інтернет-магазині ви маєте змогу купити шкіру для взуття будь-якого типу. Матеріал відрізняється високою якістю і відпускається за привабливою ціною. Вам потрібно лише вибрати необхідний набір функціональних характеристик: м’якість, еластичність, стійкість до погодних умов і т. д. Компанія ULTRA LEATHER виробляє близько десяти артикулів, які створюють гідну конкуренцію на шкіряному ринку країни.

Оберіть свій артикул натуральної шкіри

За допомогою широкого асортименту компанії ULTRA LEATHER, ви маєте змогу виробляти абсолютно різні типи взуття.

Придбання натуральної шкіри з ULTRA LEATHER – це просто

Де купити шкіру для взуття? Компанія ULTRA LEATHER має 2 заводи (Баришівський та Житомирський) і представництва у всіх великих містах України. Ми є найбільшим підприємством країни, яке займається переробкою шкіряних матеріалів. Головні плюси компанії – високий рівень якості продукції, що випускається і бездоганна бізнес-репутація не тільки в нашій країні, але й за її межами.

Придбати шкіру для взуття оптом ви можете на головному сайті або в інтернет-магазині. Внесіть передоплату, і ми організуємо доставку вашого замовлення. Вибір способу доставки – за покупцем. Товар можна забрати самостійно або ж скористатися послугами перевізника «Нова Пошта». Оплатити товар можна як готівкою, так і безготівковим розрахунком.