Компанія ULTRA LEATHER завжди відкрита до співпраці з малим бізнесом або великими виробничими компаніями. Ми забезпечуємо регулярні поставки і здатні виготовляти стільки шкіряних виробів, скільки знадобиться саме вашому підприємству. Залежно від обсягу закупівлі, ми зробимо вам вигідну пропозицію. Давайте розвиватися разом!

Наша компанія є найбільшим в Україні шкіряним заводом повного циклу. З моменту свого заснування і по сьогоднішній день ми виробляємо шкірматеріали високої якості. За роки свого існування нам вдалось відмінно налагодити ринок збуту: половину всього асортименту ми виробляємо для українських споживачів, а ще половину – експортуємо в Європу. У нас ви можете купити телячу шкіру, яка ідеально підійде для пошиття одягу, взуття, сумок і аксесуарів.

Чому вигідно співпрацювати з нами?

Клієнтами ULTRA LEATHER є фірми-виробники, розташовані в Європі та Україні. Ми завоювали довіру завдяки наступним перевагам:

Гнучка цінова політика. Ви купуєте шкіру безпосередньо в наших фірмових магазинах, що дозволяє виключити націнку на товар та спілкування з посередниками.
Бонусні програми. Можливість купити натуральну шкіру в розстрочку, починаючи вже з другого замовлення. Також ми пропонуємо знижки, які можуть досягати 8% від загальної суми замовлення.
Швидка доставка. У регіонах, де є наші точки продажів, ми доставляємо товар кур’єром. Для доставки по Україні можемо використовувати обрану вами компанію-перевізника.
Каталог відповідає дійсності. Зразки товару в повному асортименті завжди в наявності у філіях. Також ми можемо виготовити для вас будь-який шкіряний матеріал за зразком.

Постійні клієнти купують натуральну шкіру в Києві

Наші основні виробничі потужності знаходяться в Київській області, а точки продажів ви знайдете у всіх великих містах України. У фірмових магазинах ви можете особисто ознайомитись зі зразками вироблених матеріалів і оцінити їх якість. Купуючи шкіру в Києві від безпосереднього виробника ви отримаєте наявні вигоди: економія бюджету і сировина найвищого рівня. У нас ви можете купити обрізки шкіри, листову шкіру та іншу продукцію компанії різного ступеню обробки.

Ви точно знайомі з нашими клієнтами

За час нашого існування ми маємо безліч постійних клієнтів, серед яких молоді українські бренди з виготовлення взуття та аксесуарів на будь-який смак. Ось деякі з них, назви яких ви напевно чули:

  • Inblu – харківська компанія з виробництва стильного і зручного взуття для будь-якої погоди і для всієї родини;
  • Miluchi – ще один взуттєвий бренд, який знаходиться в Броварах і піклується про стиль дівчат всієї України;
  • BOORBON – молодий бренд стильних аксесуарів з вінтажної шкіри Crazy Horse;
  • Tibet – магазин зручного і довговічного літнього взуття для чоловіків і жінок.