Традиції якості та європейські технології шкіряного виробництва

Сьогодні виготовлення і постачання шкіряних напівфабрикатів – такий же високотехнологічний і орієнтований на споживача процес, як і виробництво смартфонів. Динамічне бізнес-середовище сучасного світу висуває нові вимоги до масштабів і темпів виробництва. Ніхто вже не стане чекати поки майстер-швець привезе з ярмарку шкіру і зшиє нам нові туфлі, та й швець тепер не запрягає коня і навіть вже не дзвонить в заводський відділ збуту – все і всі вже є в Інтернеті.

Два заводи – одна ULTRA LEATHER

Завод з виробництва шкіряного напівфабрикату wet-blue

Другий завод ULTRA LEATHER в Житомирі буде повністю орієнтований на виробництво wet-blue. Це означає, що новий рівень спеціалізації – а відповідно якості та асортименту – забезпечить задоволення попиту на цей напівфабрикат в країнах Європи. Це новий рівень масштабу і ще більше переваг для наших клієнтів.

Ми знаємо про виробництво все

Технологія виготовлення шкіри передбачає велику кількість складних операцій, пов’язаних з хімічною і механічною обробкою шкур. Майстри ULTRA LEATHER на Баришівському заводі як ніхто інший розуміють суть процесу дублення, тому що можуть на своєму досвіді відстежити еволюцію вичинки шкур з ХX століття до найостанніших інновацій XXI століття і з упевненістю професіоналів зробити вибір на користь тих чи інших технологій.

ULTRA LEATHER в Баришівці пройшла великий шлях від аварійного заводу шкіри середини минулого століття до самого високотехнологічного шкіряного виробництва в Україні сьогодні, і ми знаємо як забезпечити якість будь-якого з 18 видів шкіри, яку виробляємо.

Правильна база для правильного продукту

Коли ми говоримо про модернізацію заводу з виготовлення шкіри, маємо на увазі не тільки придбання високотехнологічного італійського обладнання. Завод – це ціла «екосистема», в яку входять в тому числі і сучасні очисні споруди, і комунікації, грамотно обладнані складські та виробничі приміщення. Зрозуміло, що все це безглуздо без залучення кваліфікованих досвідчених технологів. На Баришівському заводі модернізація вже повністю завершена. На Житомирському – повним ходом йде реконструкція, в результаті якої він стане єдиним в країні заводом, повністю переорієнтованим на виробництво напівфабрикату wet-blue, відповідного до найвищих стандартів.

ВИБІР, ЯКІСТЬ І БЕЗПЕКА

При виготовленні напівфабрикатів шкіри має значення не лише обладнання, але й складові речовини засобів для обробки сировини. На обох заводах ми зробили вибір на користь безпечних і високоефективних витратних матеріалів, які не тільки дають змогу випускати десятки артикулів високоякісної натуральної шкіри, але й забезпечують її екологічність. А оскільки половину нашої продукції отримують закордонні покупці, то ми з упевненістю можемо сказати, що вона відповідає найвищим стандартам.

Масштаб виробництва – масштаб вигоди

Все дуже просто: ми лідери галузі, і для нас це в першу чергу означає, що ми можемо без шкоди для свого прибутку запропонувати покупцеві чесний продукт за найкращою ціною. При цьому ті, хто займається виробництвом продукції зі шкіри можуть самі вибрати комфортні умови співпраці виходячи зі своїх потреб: деяким важливіші об’ємні знижки, а комусь – відстрочки. Ми можемо собі дозволити практикувати індивідуальний підхід та з задоволенням це робимо.

Обличчям до обличчя: прямі комунікації

Ми провели величезну роботу, щодо вдосконалення технологій наших шкіряних заводів, аналізуючи тенденції та потреби міжнародного ринку та адаптували їх до реальності місцевого виробництва і збуту. Сьогодні ULTRA LEATHER пропонує своїм клієнтам унікальну можливість – замовляти продукцію безпосередньо у великого виробника повного циклу, що значно прискорює і спрощує закупівлю й вирішення питань з доставкою і якістю. Ми добре розуміємо, що працювати і заробляти треба всім, тому вважаємо, що наші можливості – це привід допомогти у розвитку нашим партнерам.