Етапи оформлення замовлення і доставки товару

Пошуки увінчалися успіхом, залишилось зробити замовлення

Пропонуємо закінчити пошуки необхідного товару і зробити замовлення на нашому сайті. Найбільший інтернет-магазин шкіри в Україні ULTRA LEATHER надає 100% гарантії на якість продукції, що випускається. Нагадуємо, що у нас широкий асортимент шкіри:

  • взуттєва,
  • галантерейна,
  • ремінна,
  • велюр,
  • покривні спилки.

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення в інтернет-магазині шкіри ULTRA LEATHER відбувається в декілька етапів: спочатку ви відправляєте заповнену форму замовлення із зазначенням товару, що вас цікавить. Після цього наш менеджер зв’язується з вами для уточнення: наявності необхідного кольору і сорту. Як правило, базові кольори шкіри у нас завжди в наявності. Тому ви можете отримати свій товар вже на наступний день, за умови повної або часткової передоплати. Якщо ж вам необхідна шкіра за зразком, то обов’язково зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей.

Приїжджайте, дивіться, купуйте

Також ви можете відвідати наші представництва у великих містах України і насолодитись усіма перевагами шоу-руму: подивитись і доторкнутись до всіх зразків, які вас зацікавлять. Філії нашого інтернет-магазину шкіри знаходяться в Харкові, Броварах, Львові, Дніпрі, Одесі. Доставка по Україні здійснюється будь-якою компанією-перевізником за вашим побажанням.

Ultra leather

* Звертаємо вашу увагу, що кожна марка монітора має різне відтворення кольорів, тому уточнюйте номер кольору артикулу шкіри по PANTONE у наших менеджерів.