Кращі ціни на шкіру оптом

ULTRA LEATHER – найбільша шкіряна компанія України, яка займається переробкою та продажем шкіряної сировини. Компанія встигла завоювати визнання не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку. Пропонуємо вигідні ціни на натуральну шкіру оптом від українського виробника, яка стане відмінним вибором для пошиття ременів, взуття, галантереї.

Шкіру оптом краще купувати саме у нас і ось чому

Натуральна теляча шкіра – матеріал, який завжди в моді і не втрачає попиту з часом. На нашому сайті можна купити шкіру ВРХ оптом без націнки дилера, що забезпечить вас якісною сировиною без удару по гаманцю. Ми пропонуємо різні типи шкіряної сировини:

Галантерейна шкіра

Еластичний і щільний матеріал з різними видами лицьової поверхні. Застосовується у виробництві літнього взуття і шкіргалантерейних виробів.

Взуттєва шкіра

Застосовується у виробництві взуття та відрізняється підвищеною зносостійкістю лицьового шару.

Wet-blue

Шкіряний напівфабрикат з середнім вмістом вологості 55%, застосовується для подальшого виробництва готової шкіри.

Шкіра ремінна

Міцна шкіра, яка застосовується при виготовленні шорно-сідлових виробів, ременів, нашийників для тварин і т. д.

  Придбати шкіру корів оптом у компанії ULTRA LEATHER – вигідне рішення

  Ми пропонуємо коров’ячі шкури за оптовими цінами і вигідні умови співпраці, які включають в себе: закупівлю ВРХ, широкий асортимент продукції, високу якість, професійний сервіс, приємні знижки та систему лояльності для постійних клієнтів, яка є найвигіднішою в Україні.

  Якісна шкіра оптом!

  Більше метрів сировини – вагоміша знижка

  Дбаємо про наших клієнтів, а не просто продаємо

  Ми гарантуємо якість! Цю гучну заяву підтверджуємо ділом щодня. Натуральна шкіра завжди упакована нашим фірмовим методом. Спосіб доставки на ваш вибір: партнер-перевізник, кур’єр, а можна і самостійно, адже наші філії є в кожному великому місті України. Якщо ж у вас є якісь питання до виробника, тобто до нас, то на сайті ULTRA LEATHER є розділ з відповідями на всі популярні запитання.

  Вигідні ціни роблять співпрацю з нами особливо приємною

  Ніякого обману і захмарних цін. Ми пропонуємо оптові ціни від виробника. Ні – ми не чарівні альтруїсти. Просто ми маємо власну виробничу базу повного циклу: від очищення шкіри до підготовки готової сировини з відправкою в наші філії.

  Розповімо про найприємніше – про знижки

  Система знижок у нас дуже проста і вигідна для всіх клієнтів,
  а особливо постійних. Отже, ближче до справи:

  -3%

  При купівлі 50 метрів сировини

  -5%

  При замовленні від 50 до 400 метрів

  -8%

  Купуючи понад 400 метрів

  * знижка можлива лише за умови повної передоплати

   Купуйте шкіру за 1 день

   Ви можете відвідати представництва компанії, які знаходяться у всіх великих містах України і, ознайомившись зі зразками шкіри, придбати 50, 200 або 400 метрів. Базові артикули ми намагаємося тримати на складі, таким чином, — упакована шкіра опиниться на вашому виробництві дуже швидко. Якщо ж вам необхідні артикули, яких немає на місці, то ви можете оформити замовлення і вже за 2-4 тижні ви отримаєте його.

   Відгуки наших клієнтів

   Марія Єлесеєва

   Співпрацюємо вже 2 роки. Завжди задовольняєте гарантованою якістю і швидкістю виконання замовлень. Завдяки ULTRA LEATHER у мене відмінна галантерейна продукція, яку розкуповують миттєво.

   Кирило Ковріняк

   Отримав шкіру. Замовляв перший раз. Всім задоволений. Спасибі, що так швидко виконали моє замовлення. Особливо вдячний вашим менеджерам. Допомогли розібратися у всьому і зробити вибір

   Станьте нашим партнером і будьте завжди впевнені в якості продукції

   Купуйте натуральну шкіру або іншу продукцію ULTRA LEATHER, що відрізняється високою якістю, і радуйте своїх споживачів шкіряними виробами, які будуть служити їм довгі роки. Телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонними номерами або заповнюйте форму для покупки шкіри.