Галантерейна шкіра – ідеальний вибір для виробництва якісної шкіряної продукції

Вироби з натуральної шкіри міцні, довговічні, ефектно виглядають, приємні на дотик. Найбільш має попит, на ринку шкіргалантереї, теляча шкіра. Купити галантерейну шкіру можна в інтернет-магазині ULTRA LEATHER. Ми пропонуємо шкуру великої рогатої худоби (переважно теляти), представлену в різноманітті фактур і забарвлень.

До групи виробів з галантерейної шкіри входять чоловічі та жіночі аксесуари, що підкреслюють стиль і статус власника. Речі, виготовлені з якісних матеріалів, відразу привертають увагу до себе і свого власника. Але не єдина причина, чому галантерейна шкіра так популярна на ринку. Цей тип шкіри характеризується міцністю і зносостійкістю, що дуже важливо у виробництві.

Застосування в
галантереї телячої
шкіри

Теляча шкіра – дуже міцний та якісний матеріал, вироби з неї м’які й гладкі, а ламкість і поява тріщин їм не загрожує навіть при довгій експлуатації виробу. Купити телячу галантерейну шкіру для свого виробництва означає підкреслити повагу до свого покупця, який шукає не одноденну брязкітку, а річ, яка прослужить йому навіть довше, ніж це від неї вимагається. На ринку популярна як гладка шкіра, так і фактурна, і навіть шліфована. Гладка шкіра – цінний сегмент галантереї. Для її виробництва використовуються високоякісні частини шкур. Механічна обробка тут мінімальна, тому що головна мета – зберегти максимальну природність матеріалу.

Галантерейна шкіра – універсальний матеріал

Основні вимоги до галантерейної шкіри

Галантерейна шкіра – натуральний матеріал, який повинен відповідати кільком критеріям. Шкура проходить весь цикл лабораторних досліджень. Компанія ULTRA LEATHER пропонує асортимент галантерейної шкіри різних кольорів і відтінків, товщини і фактур, а головне – відповідної якості: рівномірно пофарбований матеріал, довговічний і зносостійкий, з природною фактурою.

Залишилися питання?