Виготовлення шкіри і пошиття виробів з неї багато століть вважалося ремеслом серйозним і почесним. Кожум’яки з Баришівки славились своєю майстерністю у виробництві шкіри. І зараз ми найбільші виробники повного циклу в Україні.

Сьогодні Баришівський шкіряний завод, який був відроджений з руїн — основне підприємство сучасної компанії ULTRA LEATHER, обладнане за останнім словом техніки. Але його історія почалась ще в 1893 році.

Нове сторіччя і нові технології виробництва натуральної шкіри

В середині XX століття Баришівський завод був визнаний аварійним, але маючи високу рентабельність, свою діяльність не припинив.

Заснована в 1995 році компанія ULTRA LEATHER почала якісно новий шлях у своєму розвитку і у оновленні шкіряного заводу Баришівки. 2007 рік ознаменувався переходом в нове століття: з його новими технологіями виготовлення натуральної шкіри, сучасними методами виробництва і обладнанням.

Компанія ULTRA LEATHER повністю реконструювала завод

Щоб підприємство працювало відповідно до потреб споживачів XXI століття, керівництво компанії здійснило наступні кроки, а саме:

– придбання сучасного італійського обладнання;
– реконструкцію очисних споруд заводу;
– реконструкцію всіх комунікацій;
– будівництво нових складських і виробничих приміщень;
– застосування тільки європейських матеріалів високого класу для обробки шкіри;
– залучення кваліфікованих іноземних технологів з досвідом роботи більше ніж 20 років.

Компанія ULTRA LEATHER в XXI столітті

Всі перераховані вище кроки були спрямовані на збільшення обсягів виробництва, чого вдалось досягти: компанія завоювала визнання не тільки на українському ринку, але й на міжнародному. Продукція, що випускається підприємствами ULTRA LEATHER, експортується за кордон в обсязі понад 50% від випуску. Сьогодні в активі компанії Баришівський і Житомирський заводи, а також декілька дочірніх підприємств.

Основною діяльністю компанії є переробка шкіряної сировини і виробництво шкіри для подальшого оптового продажу. Асортимент товарів включає шкіру великої рогатої худоби, підготовлену для різних потреб, яка відповідно відрізняється за товщиною, фактурою, кольором і типами обробки. Повний контроль виробництва — від вичинки до відвантаження готового товару — дозволяє гарантувати 100% якість продукції, що поставляється.