Знати напевно: лабораторія шкіри

Що ви можете сказати про шкіру, яку тримаєте в руках? Можливо чимало, якщо ви професіонал, але далеко не все. За допомогою лабораторних досліджень фахівці ULTRA LEATHER навчилися практично передбачати майбутнє, тобто з великою часткою впевненості прогнозувати, як вплинуть специфічні умови на ту чи іншу шкіру.

Шкіра під мікроскопом та іншими приладами

Обробка шкіри часто виконується зовсім не для краси, а з цілком утилітарними цілями. А наскільки відповідає та чи інша продукція необхідним характеристикам, як раз і визначає лабораторія ULTRA LEATHER. Тут перевіряють кожну партію шкіри, що виготовляється, окрім ремінної – цей вид дуже міцний і випробувальні стенди просто не витримають роботи з нею.

Дослідження готової продукції включають в себе наступні випробування

Хімічні дослідження. Визначення вмісту тих чи інших хімічних речовин, золи, вмісту вологи та ін. Останній є одним із найважливіших параметрів, для його оцінки в лабораторії ULTRA LEATHER використовується нове італійське обладнання. Однак, будь-яка властивість шкіри може виявитись критичною для виробництва того або іншого виробу і, запускаючи партію продукції, краще знати напевно, як шкіра відреагує, наприклад, на воду і чи не залишилось в ній слідів дубильних складників вище норми.

Фізико-механічне тестування. Тут визначається здатність натуральної шкіри витримувати багаторазові згинання, в тому числі і при низьких температурах, тертя, межа міцності при розтягуванні, перевіряється водопроникність при динамічних навантаженнях, стійкість покриття до сухого і мокрого стирання. Технології обробки шкіри дозволяють впливати на всі ці характеристики, відповідно результати лабораторних тестів дуже важливі для виробництва.

Ще одним видом дослідження є сортування шкіри тварин. Важливо знати, наскільки шкура підходить для виробництва того чи іншого виду напівфабрикату і які операції обробки до неї можна застосовувати. Огляд, діагностика та оцінка стану шкур і голини дозволяють запобігти появі дефектів в процесі дублення.

Лабораторія ULTRA LEATHER оснащена наступним обладнанням для проведення досліджень

IG/4A.Італія

Прилад для визначення водопроникності шкіри.

Розривна машина ZME- l001

Прилад для визначення міцності при розриві і витривалості лицьового шару при розтягуванні шкіри.

Прилад ZME 3001

Прилад для визначення стійкості покриття до багаторазових вигинів.

МТ- 372

Прилад для визначення стійкості покриття до сухого і мокрого тертя.

Ваги електронні ТВЕ-0,21

Для зважування маси навішування при визначенні вмісту вологи.

Сушильна шафа СНОЛ24 / 350

Для висушування навішування при визначенні вмісту вологи.

IG/VDA.Італія

Прилад для визначення паропроникності шкіри.

Лабораторне обладнання для складних випробувань

Сучасне обладнання для тестування шкіри, в лабораторії заводу, дозволяє з великою точністю з’ясовувати межі міцності лицьового шару при подовженні й розриві, стійкість покриття до багаторазових вигинів, визначати вміст вологи та інші значущі для виробництва готової продукції параметри. Передбачуваність результату роботи завжди відрізняє професіонала, і лабораторія ULTRA LEATHER готова надати вам достовірну інформацію, щодо властивостей продукції для випуску якісних виробів.