Мода мінлива, види тканин змінюються з неймовірною швидкістю. Але в будь-якій модній колекції ви завжди знайдете вироби з натуральної шкіри. Всесезонна і універсальна, вона завжди актуальна та надає простір для використання різноманітної фурнітури.

Щоб клієнт без перешкод і затримок зміг купити натуральну шкіру визнаної якості, ULTRA LEATHER запустила два інтернет-магазини, які орієнтовані на внутрішній ринок і на закордонні поставки – для замовлення товару з максимальною зручністю.

Лідер галузі і заслужені нагороди

Бути найбільшим постачальником шкіри в Україні – для нас не тільки перевага, але й відповідальність. Ми недаремно отримуємо дипломи міжнародних виставок. За якістю нашої продукції стоїть серйозна робота технологів, а за асортиментною політикою і збутом – дослідження ринку і тісна співпраця з нашими партнерами. Серед наших нагород диплом 27-ої міжнародної виставки взуття, шкіри та хутра Leather and Shoes, дипломи міжнародного оптового ярмарку «Шкіра-взуття-хутро-технологія» за колекцію виробів, представлених на ярмарку.

ULTRA LEATHER

ULTRA LEATHER завжди рада запропонувати вам не лише найширший асортимент шкіри європейської якості, але й комфортні умови співпраці.